GENCFENERLİLER1907
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GENCFENERLİLER1907

FeNeRBaHCe TaRaFTaR FoRuM SiTeSi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

EMRE BELÖZOĞLU FENERBAHÇE'DE !

2 posters
YazarMesaj
A.Giresunlu28
Admin

EMRE BELÖZOĞLU FENERBAHÇE'DE ! Empty
MesajKonu: EMRE BELÖZOĞLU FENERBAHÇE'DE !   EMRE BELÖZOĞLU FENERBAHÇE'DE ! Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 6:04 pm

EMRE BELÖZOĞLU FENERBAHÇE'DE ! 194522

Fenerbahçe, transferdeki sessizliğini Newcastle United'lı Milli futbolcu Emre Belözoğlu ile bozdu.

Transferde rakiplerine göre biraz daha suskun kalan Fenerbahçe bombayı patlattı. Sarı-lacivertli kulüp, Newcastle United'la iki yıl daha sözleşmesi olan milli futbolcuyla her konuda anlaşma sağladı.

Uzun süredir transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, Newcastle United'ta forma şansı bulamayan Emre Belözoğlu ile 3 yıllık anlaşma sağladı.

Emre'nin sarı-lacivertli kulüpten her yıl için 3.5 milyon EURO alacağı öğrenilirken, milli futbolcunun kulübüne ise bonservis bedeli olarak 5 milyon EURO ödeneceği belirtildi.

Emre ile anlaşma sağlayan Fenerbahçe'nin ayrıca Villarreal'de oynayan Nihat Kahveci'ye teklif götürdüğü ve bu konuda İspanyol kulübü ile pazarlıkların devam ettiği öğrenildi.Sarı-lacivertli yöneticilerin Chelsea'nin Ukraynalı yıldızı Shevchenko ile Sevilla'da forma giyen Kanoute ile anlaşma yolunda büyük adım attıkları belirtiliyor.

Emre Belözoğlu Fenerbahçe'ye transferini doğrularken, sarı lacivertli kulüpten de bir açıklama yapıldı. Gece saatlerinde yapılan açıklamada Newcastle United ile kesin anlaşmaya varıldığı doğrulanırken, Emre ile görüşmelerin başlandığının belirtilmesi dikkat çekti.

Fenerbahce.org'un girişinde Emre için açılış sayfası yapılırken "Kulübümüz Newcastle United forması giyen Milli Futbolcu Emre Belözoğlu'nun bonservisi konusunda İngiliz kulübüyle anlaşmaya vardı" denildi.

F.BAHÇE İMZA ATILMADIĞI İÇİN TEDBİRLİ
Sitenin manşetindeki haberde ise "Kulübümüz Newcastle United forması giyen Milli Futbolcu Emre Belözoğlu'nun bonservisi konusunda İngiliz kulübüyle anlaşmaya varmıştır. Emre Belözoğlu transferi için milli futbolcunun menajeri Ahmet Bulut ile görüşmeler başlatılmıştır." ifadelerine yer verildi.

Ancak Fenerbahçe'nin bu açıklamasına karşın Emre Belözoğlu Lig TV'ye yaptığı açıklamada transferin bittiğini söyledi.

Fenerbahçe'nin Emre ile kesin olarak anlaşmasına rağmen resmi imza atılmadığı için her ihtimale karşın böyle bir açıklama yaptığı sanılıyor.

Fenerbahce.org'dan Emre'li açılış sayfası

Fenerbahçe’nin Resmi İnternet Sitesi olan www.fenerbahce.org Emre Belözoğlu ile gelişmeyi ana sayfada manşet olarak verirken, futbolcunun kulübüyle anlaşılması haberini açılış sayfası da yaptı.

Fenerbahce.org'un girişinde Emre için açılış sayfası yapılırken "Kulübümüz Newcastle United forması giyen Milli Futbolcu Emre Belözoğlu'nun bonservisi konusunda İngiliz kulübüyle anlaşmaya vardı" denildi.

Taraftarlar bu haberin doğruluğunu – yanlışlığını tartışırken Fenerbahçe’nin resmi internet sitesinin açılış sayfasına Emre Belözoğlu’nu görenler büyük şaşkınlık yaşadı.

İşte www.fenerbahce.org un açılış sayfasındaki Emre haberi ;

EMRE BELÖZOĞLU FENERBAHÇE'DE ! 194519

EMRE : ''MUTLUYUM, GERİ DÖNÜŞ YOK''

Galatasaray'da yetişen ve sarı kırmızılı takımla büyük zaferlere imza atan Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'ye transferini doğruladı. Lig TV Muhabiri Bahri Havadır'a konuşan Emre, bu transferden dolayı mutlu olduğunu dile getirdi.

"Fenerbahçe beni uzun süreden beri istiyordu. Ben de Türkiye'ye dönmeye karar verdim." diyen Emre, artık geri dönüşün olmadığını da sözlerine ekledi.
http://gencfenerliler1907.eniyiforum.org
Golge

EMRE BELÖZOĞLU FENERBAHÇE'DE ! Empty
MesajKonu: Geri: EMRE BELÖZOĞLU FENERBAHÇE'DE !   EMRE BELÖZOĞLU FENERBAHÇE'DE ! Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 5:17 pm

Ya bana göre bu adam sakatlandım diyecek hiç bir maça katılmayacak ve fenerbahçenin bütçesinden yatarak para yiyecek. Mad

Başka futbolcumu yok allah aşkına alt takımlarda bir çok yıldız yetişiyor süper lige getirsek belki o Emre den daha fazla şey yapacak...

EMRE BELÖZOĞLU FENERBAHÇE'DE !
1 sayfadaki 1 sayfası